Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2013-12-12 14:50:19

Hogsmed
Użytkownik
Skąd: wiem?
Dołączył: 2009-01-22
Liczba postów: 3,108
WWW

Kazam Kazam

Nie wiem czym to w ogóle spowodowane, może zbyt dużą aktywnością mojego mózgu, bo bądź co bądź do tej pierd<3lonej matury uczyć się trzeba, a może po prostu moją anginą i leżeniem już 4 dzień w łóżku czytając a raczej pożerając książki Tolkiena... tego w każdym razie nie wiem. Ale zrobiłem się dość sentymentalny i chciałbym posłuchać co tam u tej starej gwardii słychać, gdzie te ludzie zbłądziły w internetach i czy jeszcze tutaj wracają. Właściwie można by się było nawet spotkać, do Warszawy każdy ma stosunkowo blisko, no ja mam z 300km, w każdym razie dałoby się to jakoś zorganizować i zwyczajnie spotkać się z ludźmi z którymi kiedyś siedziało się na tym marnym punie.

Nie wiem jeśli ktoś to przeczyta niech się wypowie, liczę że chociaż Glutox plunie swoim jadem albo Kirabi suchym żartem...

Kazam Kazam, jak śpiewał Kazik.


Kazam Kazam.

Offline

#2 2013-12-12 18:01:16

radeks356
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2009-10-31
Liczba postów: 2,079

Odp: Kazam Kazam

Dzisiejszy pun, to nie pun. Taka prawda. Co to za pun bez Mangel'a (wyśmienitego pisarza), Overlord'a (jedynego w swoim rodzaju grafika), Gurloxa (władcy RMP - wtajemniczeni wiedzo o o cho [dblpt]D ). Was zapamiętałem, a do Warszawy zapraszam, mogę nawet wesprzeć swoją wiedzą na temat ciekawych miejsc w warszawie, w których będzie można spokojnie usiąść i pogadać. [dblpt]D Iki i jego nightmoon. Brakuje mi tego.

Offline

#3 2013-12-12 21:26:37

Hogsmed
Użytkownik
Skąd: wiem?
Dołączył: 2009-01-22
Liczba postów: 3,108
WWW

Odp: Kazam Kazam

Szkoda że dusza puna padła, zabita przez swojego pana przez małe "p".


Kazam Kazam.

Offline

#4 2013-12-14 12:55:51

Reira
Użytkownik
Skąd: inąd
Dołączył: 2009-07-09
Liczba postów: 3,666
WWW

Odp: Kazam Kazam

E tam, pierniczenie takie. ; p Ludziom się po prostu nie chce non stop siedzieć w tym samym miejscu - kiedyś było fajnie, ale zawsze coś się zmienia i nikt nie mówi, że jest źle. Ja, co prawda, prawie już na punie nie siedzę - co jakiś czas z ciekawości zerknę czy wreszcie coś fajnego powstało i zostało zareklamowane w zaproszeniach, ale pewnie też już by mi się nie chciało tak siedzieć, trollować i robić inne, głupie rzeczy jak kiedyś tutaj. No i, patrząc z perspektywy czasu, w pełni rozumiem bany, jakie się posypały potem. W zasadzie rozumiałam je już wtedy i tu niestety nie ma co dyskutować, bo ludzie zasłużyli. A "dusza puna"... zbyt mocno dramatyzujesz, Hogsiu. :>


5ysk6.png
Cytadela na FB | Cytadela na YT | Szukaj nas także na Cupsell'u!

Offline

#5 2013-12-16 21:46:59

Kirgo
Użytkownik
Dołączył: 2009-02-13
Liczba postów: 2,842

Odp: Kazam Kazam

2009-2011 - tęsknię za tymi latami, kiedy to całymi dniami siedziało się na forum i dyskutowało.

Oczywiście nikt nie wspomniał o moich milionowych pomysłach na fora i pbf'y [dblpt]D.

[*]

Offline

#6 2014-02-23 18:50:05

Andreasan
Użytkownik
Skąd: wiem, że wiesz?
Dołączył: 2009-07-19
Liczba postów: 2,525

Odp: Kazam Kazam

Tylko suche żarty już pamiętasz? :-(
K


ncwuserbar.png
Take me down to the Paradise City...

Offline

#7 2014-02-23 23:00:56

Morty
Użytkownik
Dołączył: 2008-12-12
Liczba postów: 1,599

Odp: Kazam Kazam

Ho, ho, Kirgo twoje początki na forum były piękne [dblpt])


Również Hiraki

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
lgbt - chillexmc - gorzelnia - studiakanada - ballas