Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2014-04-26 15:33:08

.:XSwitaLX:.
Użytkownik
Skąd: Grudziądz
Dołączył: 2014-03-19
Liczba postów: 137
WWW

Szybka rejestracja

Witam ja znalazłem taki kod:


</script>


<form method="post" action="profile.htm">
<table width="100%" cellpadding="1" cellspacing="0" border="0" class="forumline">
    <tr>
        <td>
            <table width="100%" cellpadding="3" cellspacing="0" border="0" class="forumline">

                <tr>
                    <td class="catHead" colspan="7" height="28"><span class="cattitle"> Szybka rejestracja</span></td>
                </tr>
                <tr>
                    <td class="row1" align="left" valign="middle" nowrap="nowrap"><span class="gensmall">Użytkownik:</span></td>
                    <td class="row1" align="left" valign="middle"><input type="text" class="post" onFocus="Active(this)" onBlur="NotActive(this)" style="width:120px" name="username" size="25" maxlength="20" value="" /></td>
                    <td class="row1"> </td>
                    <td class="row1" align="left" valign="middle" nowrap="nowrap"><span class="gensmall">Hasło:</span></td>

                    <td class="row1" align="left" valign="middle"><input type="password" class="post" onFocus="Active(this)" onBlur="NotActive(this)" style="width:120px" name="new_password" size="25" maxlength="100" value="" /></td>
                    <td nowrap class="row1" align="left" valign="middle">
                                                                    </td>
                    <td class="row1" width="100%"></td>
                </tr>
                <tr>
                    <td class="row1" align="left" valign="middle"><span class="gensmall">Potwierdź Hasło:</span></td>
                    <td class="row1" align="left" valign="middle"><input type="password" class="post" onFocus="Active(this)" onBlur="NotActive(this)" style="width:120px" name="password_confirm" size="25" maxlength="100" value="" /></td>

                    <td class="row1"> </td>
                    <td class="row1" align="left" valign="middle" nowrap="nowrap"><span class="gensmall">E-mail:</span></td>
<td class="row1" align="left" valign="middle"><table width="100%" cellpadding="0" cellspacing="0"><tr><td><input type="text" class="post" style="width:100px" name="email1" size="25" maxlength="200" value="" /></td><td> @ </td><td><input type="text" class="post" style="width:100px" name="email2" size="25" maxlength="200" value="" /></td></tr></table></td>
                    <td class="row1" align="left" valign="middle" nowrap="nowrap"><span class="gensmall"><input type="hidden" name="viewemail" value="1" checked="checked" /><input type="hidden" name="hideonline" value="0" checked="checked" /><input type="hidden" name="notifyreply" value="0" checked="checked" /><input type="hidden" name="notifypm" value="1" checked="checked" /><input type="hidden" name="popup_pm" value="1" checked="checked" /><input type="hidden" name="attachsig" value="1" checked="checked" /><input type="hidden" name="allowbbcode" value="1" checked="checked" /><input type="hidden" name="allowhtml" value="1" checked="checked" /><input type="hidden" name="allowsmilies" value="1" checked="checked" /><input type="hidden" name="dateformat" value="d-m-y, H:i" /><input type="hidden" name="mode" value="register" /><input type="hidden" name="agreed" value="true" /><input type="hidden" name="sid" value="73fd2819ed1fd020a4d847bb00c60676"><input type="hidden" name="coppa" value="0" />                    <input type="submit" name="submit" value="Wyślij" class="liteoption" /></span></td>
                    <td class="row1" width="100%"></td>
                </tr>
            </table>

        </td>
    </tr>
</table>
</form>

<form method="post" action="login.htm">

<table width="100%" cellspacing="1" cellpadding="3" border="0" align="center">
   <tr>

Tylko że nie wiadomo gdzie wpisać link forum.
Ja proszę o przerobienie czy coś takiego aby można szybko się rejestrować na forum ale własne czy da się.

Ostatnio edytowany przez .:XSwitaLX:. (2014-04-26 15:34:21)


Zapraszam was na moje forum mc. Mamy serwer mc 200 slotowy.
Link: www.loofcraft.pun.pl

Offline

#2 2014-04-26 17:57:49

VeniK
Użytkownik
Dołączył: 2014-03-24
Liczba postów: 145

Odp: Szybka rejestracja

Stylowe FAQ 21.

Offline

#3 2014-04-26 20:11:35

.:XSwitaLX:.
Użytkownik
Skąd: Grudziądz
Dołączył: 2014-03-19
Liczba postów: 137
WWW

Odp: Szybka rejestracja

Ale to jest szybkie logowanie a nie rejestrowanie nie czytasz dokładnie bo ja widziałem to że tam można szybko się logować a nie szybko się rejestrować a mi to właśnie jest potrzebne.
PS: zobacz co ci napisałem na forum.
Pozdrawiam .:XSwitaLX:.


Zapraszam was na moje forum mc. Mamy serwer mc 200 slotowy.
Link: www.loofcraft.pun.pl

Offline

#4 2014-04-26 21:14:29

VeniK
Użytkownik
Dołączył: 2014-03-24
Liczba postów: 145

Odp: Szybka rejestracja

To jest szybkie logowanie i rejestrowanie, patrz uważnie...
PS. odpisałem jakiś dzień temu
poza tym jak mniemam skoro da się zrobić szybkie logowanie, da się zrobić "szybszą" rejestrację, jeżeli chodzi ci o to, że "szybkie" znaczy, że nie trzeba klikać w link.

Ostatnio edytowany przez VeniK (2014-04-26 21:18:43)

Offline

#5 2014-04-26 23:45:49

.:XSwitaLX:.
Użytkownik
Skąd: Grudziądz
Dołączył: 2014-03-19
Liczba postów: 137
WWW

Odp: Szybka rejestracja

Wiem o co chodzi z szybka rejestracja bo tam pisze zarejestruj się ale ja taki nie chce.
A wie ktoś jak zmienić Wątek Zamknięty na Temat Zamknięty ale lepiej by było gdy bym mógł tam wstawić obrazek Temat Zamknięty.


Zapraszam was na moje forum mc. Mamy serwer mc 200 slotowy.
Link: www.loofcraft.pun.pl

Offline

#6 2014-04-27 09:42:59

VeniK
Użytkownik
Dołączył: 2014-03-24
Liczba postów: 145

Odp: Szybka rejestracja

Temat mnie zaciekawił i sam pracuję nad szybką rejestracją [sred])

Offline

#7 2014-04-27 11:12:05

.:XSwitaLX:.
Użytkownik
Skąd: Grudziądz
Dołączył: 2014-03-19
Liczba postów: 137
WWW

Odp: Szybka rejestracja

To dobrze ale mam pytanie kto wie jak zmienić Wątek Zamknięty na Temat Zamknięty ale lepiej by było gdyby można wstawić obrazek.
Kto nie wie co co chodzi to wytłumaczy gdy się zamknie wątek to pisze Wątek Zamknięty a ja chce tam wstawić obrazek a jak nie to napis Temat Zamknięty czyli tylko zmienić Wątek na Temat.
Dziękuje za pomoc.


Zapraszam was na moje forum mc. Mamy serwer mc 200 slotowy.
Link: www.loofcraft.pun.pl

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mythicrpg - gibeke - federacjagarmanii - playcraft - coblehex