Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-11-13 19:56:00

ElDragones
Użytkownik
Dołączył: 2014-08-23
Liczba postów: 71
WWW
Windows 7Chrome 46.0.2490.86

Interaktywny Panel oraz inne modyfikacje..

Witam serdecznie, oto jam Dziki, zwany też Serperem lub najudaczniej ElDragones. Mam pytanie, propozycje i zarazem proszę o pomoc. Otóż, tworze pbf'a w realiach futurystycznego science fiction z trochę takowym stempunkiem oraz post-apokalipsy, jak pewnie niektórzy wiedzą. Wpadłem na zajefajny pomysł na poprawienie mojego  pbf'a i dodania paru dodatków. Dlatego szukam i szukam na tymże forum modyfikacji, ale nijak większość nie działa, bo nie są przystosowane pod fluxa (przydałoby się usunąć wszystko i zrobić od nowa FAQ i inne). [dblpt][slash]

A co ja właściwie szukam? Heh, modyfikacji. Poniżej znajduje jest lista modyfikacji, które szukam:

1.  Interaktywny Panel -> Chodzi mi o panel, znajdujący się jakby poza forum. Czyli przed zalogowaniem się do forum, wyskakuje z prawe bądź lewej (lepiej z prawej) taki panel, gdzie jest zajefajna fotka człowieczka palącego fajkę, a obok tekst tego co gada do odwiedzającego forum. Dodatkowo, o ile się da, dodać Lektor, który czytałby żądany tekst. Oczywiście panel można wyciszać/wyłączać itp

Wiem, że powyższe wydaje się trochę nierealne, ale chyba tego jeszcze nikt nie próbował prawda? [dblpt]D

2. Przede wszystkim modyfikacje do moderowania oprawy graficznej forum, działające pod fluxa. Bo te na tym forum w większości nie działają.

3. Modyfikacja do zmian poszczególnych części forum, czyli dodatkowe elementy tabelki(w ogłoszeniu tabelka), dodanie obrazków do poszczególnych for, zmiana ikony forum, dodawanie opisów do kategorii, dodawanie interaktywnych paneli (czyli klik, klik i klik), przeniesienie menu do ukrywającego się panelu.

4. Wiecie skąd mogę wytrzasnąć Lektora? [dblpt]D   
====================================================

Wiem, że powyższe wymagania/prośby lub jak tot am zwiecie są trudne do zrealizowania i wypisania. Dam ogromnego plusa i dyplom, jako społeczny wyraz podziękowania za wykonany trud! [dblpt]D


Mam własny kanał na Youtube! Zapraszam na: https://www.youtube.com/channel/UC2kMvJ … 36biY5nMoA
Poza tym, szukam ludzi zainteresowanych Nazoomą na facebooku: https://web.facebook.com/zomblog

Offline

#2 2015-11-14 14:51:57

Dark Dante
Użytkownik
Dołączył: 2015-07-23
Liczba postów: 124
WWW
Windows 7Chrome 46.0.2490.86

Odp: Interaktywny Panel oraz inne modyfikacje..

4. Szalenie popularna kilka lat temu IVONA. Albo skrzyknij kumpli żeby nagrali tekst czytany z kartki i potem to podpiąć pod kod kiedy już ci ktoś taki da.


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer

97118335188872553149_thumb.jpg

Offline

#3 2015-11-14 18:29:53

ElDragones
Użytkownik
Dołączył: 2014-08-23
Liczba postów: 71
WWW
Windows 7Chrome 46.0.2490.86

Odp: Interaktywny Panel oraz inne modyfikacje..

Dante, bardzo dzięki. Całkiem zapomniałem o kolegach. x)


Mam własny kanał na Youtube! Zapraszam na: https://www.youtube.com/channel/UC2kMvJ … 36biY5nMoA
Poza tym, szukam ludzi zainteresowanych Nazoomą na facebooku: https://web.facebook.com/zomblog

Offline

#4 2015-11-14 18:47:47

pro14ab
Moderator
Skąd: C:\users\pro14ab
Dołączył: 2013-01-20
Liczba postów: 1,198
WWW
AndroidChrome 44.0.2403.133

Odp: Interaktywny Panel oraz inne modyfikacje..

Co do tych punktow wykonalne ale potem zerkne bo teraz nie jestem przy kompie. Co do tych modyfikacji mialem to zrobic dawno temu ale ja ciagle czekam bo prace nad fluxe trwaja i nw czy cos sie zmieni by nie tobic tego od nowa, jest pewien problem z fluxe style nie sa budowane w ten sam sposob przez co nie da sie wymyslic uniwersalnego rozwiazania. A co do lektora to mozesz nagrac swoj glos i sa takie probgramy ktore go zmienia, że sam nie poznasz.


Discord: pro14ab#3318
>> GitHub <<
Polecam

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
przybazantarni8bcd - ballas - polskiserwerextrazabawy - chillexmc - wierneswoimpdw