Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-12-07 12:53:18

Dark Dante
Użytkownik
Dołączył: 2015-07-23
Liczba postów: 112
WWW
Windows 7Chrome 47.0.2526.73

Total War: S.T.A.L.K.E.R. PBF

26 kwietnia 1986 roku, o godzinie 1:23 w nocy w wyniku szeregu eksplozji został zniszczony reaktor bloku czwartego w Czarnobylskiej Elektrowni Atomowej. Chmura promieniowania rozeszła się niemal po całej europie docierając nawet do Ameryki.
Konsekwencje katastrofy okazały się tak poważne, iż rząd ewakuował okoliczne miasto i wsie. Wokół elektrowni utworzono strefę zamkniętą o promieniu trzydziestu kilometrów zabraniając mieszkańcom powracać na skażone rejony.
Pomimo awarii elektrownia funkcjonuje nadal a korzystając z wygodnej przykrywki rząd na terenie całej strefy ulokował tajne laboratoria.
11 czerwca 2006 roku, nocne niebo w Strefie Zamkniętej rozerwało oślepiające światło podświetlając parujące chmury. Po chwili zupełnej ciszy uderzył potężny grom a ziemia się zatrzęsła. Większość sił wojskowych zginęła na miejscu.
Rok 2008, naukowcy dalej nie potrafią wytłumaczyć tragicznego zdarzenia. Rzadkie ekspedycje badawcze giną bez wieści a nieliczny ocaleli opowiadają mrożące krew w żyłach opowiadania o dziwnie zmutowanych zwierzętach.
Do roku 2010 na teren Zony trafiło od 100 do 300 niezidentyfikowanych osób, które same siebie nazywają "stalkerami" a utrzymują się ze sprzedaży przedziwnych tworów Strefy zwanych artefaktami, które sprzedają za znaczne sumy.
Rok 2011, pomimo szczelnego kordonu wojskowego fenomen stalkerstwa rośnie w siłę a na teren Zony przedziera się coraz więcej osób. Podróżują jedynie po jej obrzeżach a nieliczne wypady wgłąb kończą się zaginięciem wszystkich podróżnych, co do jednego.
Rok 2012 stalker zwany "Striełok" rozwikłał wszelkie zagadki Zony i wyłączając "Mózgozwęglacz" - dziwny emiter zabijający wszystkich w pobliżu i strzegący przejścia do Centrum Zony - zachwiał delikatną równowagę między wszystkimi frakcjami stalkerów na terenie Strefy. Wszyscy szturmem rzucili się wgłąb Zony licząc na pokaźny łup z artefaktów.


Zona stoi zniszczona, frakcje oszalały. Rozpętała się wielka wojna, nie ma już sojuszy, traktatów, zawieszeń broni. Są tylko osoby w twoich barwach po jednej stronie lufy i osoby w innych barwach na drugim jej końcu. Przyjaciół bronisz, do wrogów strzelasz. Liczy się tylko twoja frakcja. Poprowadź ją do zwycięstwa!


Jest to taktyczny PBF z mocno rozbudowanym systemem mechaniki. Dowodzisz całą frakcją, wielkie oddziały posyłasz po zwycięstwo i na śmierć. Rób co się da by wygrać bo to właśnie od ciebie zależy jak będzie wyglądać Zona po wojnie.


Akty wandalizmu, działania zaczepne, felonia - rób wszystko by wynieść się na szczyt. Pięć różnych dróg do zwycięstwa, sam zdecyduj, którą obierzesz by wygrać.


www.twstalker.4ra.pl


Bawcie się dobrze, i pamiętajcie - wojna... Wojna nigdy się nie zmienia...


https://www.youtube.com/watch?v=QcCpdHA-i60


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer

97118335188872553149_thumb.jpg

Offline

#2 2015-12-07 16:00:39

Hugo
Użytkownik
Dołączył: 2015-11-25
Liczba postów: 7
WWW
Windows 7SeaMonkey 2.39

Odp: Total War: S.T.A.L.K.E.R. PBF

Fajne, zarąbiste, by nie powiedzieć, zajebiste!
Ludzie! Rejestrujcie się, bo warto..., taka okazja może się już nie powtórzyć.  [dblpt]applause[dblpt]  [dblpt]madrala[dblpt]

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
cs-legenda - fireworld - ciemnastronacs - soa - muzykajutra