Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-10-12 22:36:14

Lodomir
Użytkownik
Dołączył: 2017-10-12
Liczba postów: 1
WindowsOpera 48.0.2685.39

Błąd (nie moge się nawet zalogować)

Witam. Bardzo przyjemnie mi się pracowało na pun.pl ale niestety jak coś pójdzie dobrze to zawsze coś złego będzie c:. Moim problemem jest to, że nikt nie może się zarejestrować oraz zalogować. Wyskakuje komunikat " The limit of errors in forms of input for yours IP is exceeded. Sorry for the inconvenience. Come later. ".  Minęło 15minut i nadal nic. Próbowałem z różnych przeglądarek i komputerów. Bez skutku. Czy to zniknie? Dlaczego to jest? Dzięki z góry na odpowiedź i czekam na wskazówki [dblpt]D.

Wiadomość dodana po 12 min 16 s:
Problem znikną. Temat można zamknąć. Lecz mam pytanie. Dlaczego to się stało?

Wiadomość dodana po 29 min 29 s:
edit kolejny. Problem zniknął ale tylko u mnie. Mój kolega nadal nie może się zalogować z tych samych przyczyn(błędu). Zalogowałem się na jego konto z mojego komputera  i wszystko ładnie u mnie działało lecz po wylogowaniu problem/błąd znów zaczął się pojawiać.

Ostatnio edytowany przez Lodomir (2017-10-12 22:46:09)

Offline

#2 2017-10-13 06:23:27

tomek
Ojciec Dyrektor
Skąd: w nim ta moc?
Dołączył: 2006-02-16
Liczba postów: 4,041
WWW
WindowsFirefox 56.0

Odp: Błąd (nie moge się nawet zalogować)

Jest to zabezpieczenie w przypadku błędnego logowania/rejestracji z tego samego IP klika razy pod rząd. Jest to forma zabezpieczenia przed nieuprawnionym logowaniem/rejestracją. Problem może się nasilić, jeśli korzystacie z tego samego IP w tzw. sieci osiedlowej. W przypadku własnego IP wystarczy odczekać 15min. W przypadku współdzielonego IP również, licząc że w tym czasie ktoś nie zrobi coś głupiego.


Darmowe forum - załóż własne forum za darmo!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
psdz - ferenthir - naszmc - silvercraft - smieciarkaus