Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2008-02-22 20:42:08

franklampard
Użytkownik
Dołączył: 2007-12-06
Liczba postów: 40

Czy mogę zostać moderatorem na forum pun.pl?

czze
mam pytanko do admina
czy moge zostać tutaj na forum moderatorem?? dobrze sie na tym znam i wiem dużo o pun.pl
jak coś to pisz:)


45c3810eda.jpg

banerek.jpg

Offline

#2 2008-02-22 20:53:35

Glutek
Użytkownik
Skąd: nosek
Dołączył: 2007-01-05
Liczba postów: 1,084
WWW

Odp: Czy mogę zostać moderatorem na forum pun.pl?

Śmieszny jesteś. Też się bardzo dobrze znam na PunBB, na HTML'u, na CSS'ie, a jednak nie jestem moderatorem. Nie licz na to samo [dblpt])


Magda - i starczy. Bez pamięci zakochana w muzyce <3

Offline

#3 2008-02-22 21:11:59

Chopin
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-25
Liczba postów: 1,936

Odp: Czy mogę zostać moderatorem na forum pun.pl?

Potwierdzam! Myślisz że to tak odrazu, ty sobie powiesz chce być moderatorem i nim bedziesz. Ile ty masz postów? 30? Nawet nie, moderator powinien pomagać innym userom, a ty? Ty nawet razu nie pomogłeś w poblemach i pytaniach. I nie wyjeżdzaj mi tu z dwoma postami gdzie pomogłeś bo to była metefora!


Nie pomagam w sprawie radia internetowego. Basta!

Offline

#4 2008-02-22 21:13:49

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: Czy mogę zostać moderatorem na forum pun.pl?

Ech, przenosze i nawet nie skomentuje.


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#5 2008-02-22 21:15:42

Rudik
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2007-06-18
Liczba postów: 5,530

Odp: Czy mogę zostać moderatorem na forum pun.pl?

Popieram poprzedników, franklampard tutaj nie zostaje się moderatorem, "od tak", nie jest tak, że Ty sobie chcesz być modem i będziesz, musisz - co najważniejsze - pomagać!
W ogóle nie widziałem Cię na forum bardzo dawno, chyba tylko wtedy tutaj zaglądasz, gdy Ty masz jakiś problem, tak więc Twoje szanse, na ten czas, są zerowe   [sred])

Offline

#6 2008-02-22 21:20:23

michal12345
Użytkownik
Dołączył: 2007-08-27
Liczba postów: 989

Odp: Czy mogę zostać moderatorem na forum pun.pl?

Czy Ty widzisz ile postów mają moderatorzy lub nawet użytkownicy, którzy nimi nie są i ile oni pomagają innym na forum? Coś mi się tak wydaje, że nie zbyt. Nastepnym razem poproś od razu o administratora [dblpt]D .


elektronek.pl  Elektronika dla początkujących.

Offline

#7 2008-02-22 21:23:59

Rudik
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2007-06-18
Liczba postów: 5,530

Odp: Czy mogę zostać moderatorem na forum pun.pl?

michal12345 napisał/a:

Czy Ty widzisz ile postów mają moderatorzy

Właśnie nie zbyt tutaj chodzi o to, czy ktoś ma postów dwa tysiące, czy sto, tylko liczy się czy pomaga, oraz parę innych czynników  [sred])

Żeby być modem, nie trzeba mieć od razu full postów, wystarczy dobrze się sprawować  [sred])
Oczywiście, trzeba mieć trochę tych postów, żeby tomek mógł z czego wywnioskować.

Offline

#8 2008-02-22 21:38:08

franklampard
Użytkownik
Dołączył: 2007-12-06
Liczba postów: 40

Odp: Czy mogę zostać moderatorem na forum pun.pl?

dz za te wszystkie odp ale ja nie napisałem że to pytanie jest skierowane do ADMINA  a nie dla wszystkich i nie przechwalajcie się kto ile ma postów bo ja nie chce zostać moderatorem o tak sobie. Moge wykonać jakieś próby i jak zrobię to np będę moderatorem[to jest taka propozycja] a pozwólmy że to zadecyduje admin czyli tomek. a
ja nie mam tyle postów co wy bo jestem od 2007 roku a wy od 2006 [no ale za kilka msc was dogonie] i nie mogłem za dużo pisac tutaj bo wogule nie byłem dużo przy kompie bo była nauka i dopiero teraz bede mógł pomagać:)i widzę że niezbyt mili użytkownicy są tutaj przynajmniej kilku z tych co tutaj sie wypowiedzieli

pozdr


45c3810eda.jpg

banerek.jpg

Offline

#9 2008-02-22 21:45:50

Rudik
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2007-06-18
Liczba postów: 5,530

Odp: Czy mogę zostać moderatorem na forum pun.pl?

Słuchaj, jeśli chciałeś wypowiedzieć się tylko do tomek'a, to można było mu wysłać formularz, jeśli więc piszesz tutaj (tzn. forum) to nie wymagaj od użytkowników, że nie będą tego komentować...
Poza tym nikt się tutaj nie przechwala ile ma postów, tylko stwierdza, że Ty masz ich za mało! A to jest wielka różnica.
Nawet, jeśli tomek zajrzy tutaj, to i tak szczerze wątpimy (zaryzykowałem wyrazić swoją opinię za Nas wszystkich), że nasz kochany admin zgodzi się na Twoją propozycje.
A tak a'propo, to admin składa propozycje userom, a nie odwrotnie  [sred])

A jednak życzę Ci powodzenia  [sred])
(żebyś nie tracił wiary w siebie  [sred]))

[sred])

Offline

#10 2008-02-22 21:54:44

$Mario
Użytkownik
Skąd: Ruda Śląska
Dołączył: 2006-07-18
Liczba postów: 2,888
WWW

Odp: Czy mogę zostać moderatorem na forum pun.pl?

Na moderatora trzeba DUŻO pracować [dblpt])

A Ty masz AŻ 29 postów (hahaha) śmieszny modzik byłby [dblpt]D

A w ogóle 4 modów ZDECYDOWANIE wystarczy, jak sam widzisz jesteśmy tam gdzie jesteśmy potrzebnie [dblpt])

Offline

#11 2008-02-22 21:56:36

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: Czy mogę zostać moderatorem na forum pun.pl?

Prawda jest taka że kadra jest ustalona, ja dostałem się rzutem na taśme bo Ania i Zamerstary niestety ostatnio mało czasy spędzają w sieci, jestem jakby uzupełnieniem.
Ja i $Mario chyba dajemy sobie radę, reszta modów też się pojawia, po co kolejny?
Do tego zostaje kilka kyterii które musi spełniać osoba będąca pretendentem do stanowiska moderatotra:
- Musi często bywać w sieci,
- Musi wykazać się chęcią pomocy userom,
- Musi być kreatywna i zapobiegliwa,
- Musi być miłą i umieć czytać między wierszami,
- Musi znać się też na opcjach i możliwościach pun.pl.
- Nie wiem czy to wszystko i nie wiem czy tomek stosuje się do tych kryteriów przy wyborze kadry, nie mniej te cechy wydają mi się pożądane w takim przypadku.

Życze Ci szczęścia w tym przypadku, choć wątpie by udało Ci się uzyskać ten tytuł (i obowiązki z nim związane).


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#12 2008-02-23 09:54:15

Zamerstary
Moderator &#9787;
Skąd: takie pomysły?
Dołączył: 2006-04-24
Liczba postów: 1,350

Odp: Czy mogę zostać moderatorem na forum pun.pl?

Mangel Ja pojawiam się codziennie na forum, ale mam ostatnio strasznie mało czasu [dblpt][slash] ale mam nadzieje, że to się zmieni.


Bardzo duży brak czasu [dblpt][slash] w razie potrzeby proszę o kontakt gg lub e-mail

Offline

#13 2008-02-23 13:33:47

$Mario
Użytkownik
Skąd: Ruda Śląska
Dołączył: 2006-07-18
Liczba postów: 2,888
WWW

Odp: Czy mogę zostać moderatorem na forum pun.pl?

ZAMKNĘ wątek i jeśli Tomke będzie chciał coś dopisać o dopisze.

Zaraz sie tutaj zrobi "wielka piaskownica"...

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
forumgenialy - justplay - dupa - psww2 - polandrpfivem