Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2006-07-18 20:10:51

$Mario
Użytkownik
Skąd: Ruda Śląska
Dołączył: 2006-07-18
Liczba postów: 2,888
WWW

Odsyłacze www

Witam. DENERWUJE mnie to (baaaaaaaardzo) że gdy klikne na np: www.pun.pl to otwiera mi sie to w tym samym oknie !! nie można by było zrobić tak aby po kliknieciu na jakieś www otwierała sie w firefoxie nowa karta a w IE nowe onka ?? BARDZO prosze TOMKA o pomyślenie nad tym. ponieważ ...ktoś jest na moim forum bo trafił tam przez "cufal" (przypadek) chodzi po forum klika na jakieś www ........ wychodzi z mojego forum, nie działą mu opcja WSTECZ ... i co ?? Musi szukać innego forum.  [dblpt]mad[dblpt]  [dblpt]mad[dblpt]  [dblpt]mad[dblpt]  [dblpt]mad[dblpt]  [dblpt]mad[dblpt]  chcesz www na nowej karcie bez klikania PPM i potem na otwórz w nowej karcie [dblpt]mad[dblpt]  [dblpt]mad[dblpt]  [dblpt]mad[dblpt]  [dblpt]mad[dblpt]  [dblpt]mad[dblpt]  [dblpt]mad[dblpt]

Offline

#2 2006-07-18 21:24:00

Zamerstary
Moderator ☻
Skąd: takie pomysły?
Dołączył: 2006-04-24
Liczba postów: 1,350

Odp: Odsyłacze www

m_a_r_i_o napisał/a:

Witam. DENERWUJE mnie to (baaaaaaaardzo) że gdy klikne na np: www.pun.pl to otwiera mi sie to w tym samym oknie !! nie można by było zrobić tak aby po kliknieciu na jakieś www otwierała sie w firefoxie nowa karta a w IE nowe onka ?? BARDZO prosze TOMKA o pomyślenie nad tym.

Da się tak zrobić [dblpt]) chodzi Ci o funkcje "_bank"

powiem Ci jak to zrobić chociaż bardzo nerwowy jesteś [dblpt])


<DIV><A href="http://bbb" target=_blank>aaa</A></DIV>

gdzie aaa to tekst, który pokaże się w miejscu linku
gdze bbb to adres strony, musi być z http:// na począdku

Ostatnio edytowany przez Zamerstary (2006-07-18 21:29:41)


Bardzo duży brak czasu [dblpt][slash] w razie potrzeby proszę o kontakt gg lub e-mail

Offline

#3 2006-07-18 21:29:23

$Mario
Użytkownik
Skąd: Ruda Śląska
Dołączył: 2006-07-18
Liczba postów: 2,888
WWW

Odp: Odsyłacze www

o jaką funckcje ? "_bank" o co w tym chodzi ?? Jak ma wyglądać skrypt który będzie otwierał www w nowym oknie ? A moze TOMEK zrobi tak na CAŁYM forum ?? [dblpt]D To tylko propozycja ...a cco inni na to ?

Offline

#4 2006-07-18 21:30:17

Zamerstary
Moderator &#9787;
Skąd: takie pomysły?
Dołączył: 2006-04-24
Liczba postów: 1,350

Odp: Odsyłacze www

Przeczytaj wyzej [dblpt])


Bardzo duży brak czasu [dblpt][slash] w razie potrzeby proszę o kontakt gg lub e-mail

Offline

#5 2006-07-18 21:34:24

$Mario
Użytkownik
Skąd: Ruda Śląska
Dołączył: 2006-07-18
Liczba postów: 2,888
WWW

Odp: Odsyłacze www

teraz już wiem. DZIĘKI masz + [dblpt]P [dblpt]lol[dblpt] Ja nerwowy ?? Nie [dblpt]P Tylko pod wpływem alkoholu 120%

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
thelastbastion - emstories - gang - forumrp - stw