Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2008-06-19 09:59:42

playboy
Użytkownik
Dołączył: 2006-06-25
Liczba postów: 6

Denerwujące pop-upy

2 lata temu, gdy zakładałem konto na pun.pl, byłem bardzo zadowolony.

W miarę niezawodny serwis, brak reklam, nieograniczona powierzchnia, ZA DARMO. Po prostu cudownie.

Teraz widzę 4 reklamy na forum. Niech sobie są, w końcu serwis musi się z czegoś utrzymywać. Jednak ostatnio administracja zaczyna przeginać z pop-upem.

To na prawdę utrudnia czytanie forum. Piszą do mnie czytelnicy, że mam coś z tym zrobić, tylko że ja nie mogę, bo ode mnie to nie zależy. Wcale się im nie dziwie, że uciekają do konkurencji.

Dobrze wpasowana reklama + duża oglądalność for na pewno zwiększyłaby klilkalność. Skąd, to wiem ? Bo na co dzień zajmuje się zarabianiem w sieci i z tego się utrzymuje. Forum, które tutaj założyłem 2 lata temu miało być hobbystycznie. Bym wtedy wiedział, co teraz nie żałowałbym na swój serwer.

Tutaj apeluje do administracji. Wyłączcie pop-upy! One są najmniej skuteczną formą reklamy. Nawet jeśli, ktoś w nie klika, to przez przypadek i od razu ucieka. Przez nie tracimy wszyscy czytelników, a wy pieniądze!

Pozdrawiam

Ps. Proszę nie usuwać tego wątku:)

Offline

#2 2008-06-19 10:40:36

Rudik
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2007-06-18
Liczba postów: 5,530

Odp: Denerwujące pop-upy

Offline

#3 2008-06-19 11:52:16

$Mario
Użytkownik
Skąd: Ruda Śląska
Dołączył: 2006-07-18
Liczba postów: 2,888
WWW

Odp: Denerwujące pop-upy

Co my myślimy na temat pop-upów możesz wyczytać z innych wątków a zatem proszę Cie abyś użył opcji SZUKAJ [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
justplay - psww2 - dasdadastest - dupa - forumgenialy