Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2008-07-11 16:27:52

Seekleas
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2008-01-26
Liczba postów: 1,631

Administracja forum

Dla mnie mała niedogodność:

W profilu admina Tomka pisze jasno i wyraźnie: "Nie udzielam pomocy przez e-mail. Masz pytanie --> pisz na forum."


Na czym polega mój problem? A na tym, że mimo, iż piszę na forum i czekam na odpowiedź Tomka to tylko sobie czekam. Podaję poważny problem, a on nie odpisuje. Spotykam się z tym, że odpisuje naprawdę na bardzo mało znaczące rzeczy, a na bardziej istotne nie. Nie mówiąc już o formie mailowej czy przez pomoc. Nie wierzę, że nie ma czasu tutaj zaglądać. Skoro ma czas odpisywać na mało znaczące posty, na które odpowiedź można znaleźć w innych tematach (bo nieraz pisane są po X razy) to i na te ważniejsze powinien.

Bardzo mi się nie podoba współpraca z administracją.

Ostatnio edytowany przez Seekleas (2008-07-11 16:28:10)

Offline

#2 2008-07-11 18:01:50

foxDan
Użytkownik
Dołączył: 2008-01-20
Liczba postów: 465
WWW

Odp: Administracja forum

Fakt, Tomek już nas zaniedbuje [dblpt][slash]...
Od początku serwisu tu nie jestem, ale czytałem stare, pierwsze wątki...maksimum po tygodniu Tomek spełniał oczekiwania użytkowników...
Teraz już tak nie ma, no ale co my możemy zrobić?...


bvqv
img_14751_normal.gif
www.freee.pun.pl - Forum Młodzieżowe - TOTALNY LUZZZ [dblpt])
buttondlakasiulkamkn2.gif

Offline

#3 2008-07-11 18:04:33

Shinsou
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-19
Liczba postów: 1,149

Odp: Administracja forum

Mozliwe ze jest czyms zajety i dlatego nie odpisuje.

Offline

#4 2008-07-11 18:15:15

Seekleas
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2008-01-26
Liczba postów: 1,631

Odp: Administracja forum

Ale bez przesady - dodałem posta z zapytaniem dnia 21 marca do dzisiaj nie mam odpowiedzi. Nie wierzę, że od marca nie ma czasu.

Offline

#5 2008-07-11 18:16:58

Dementorin
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-30
Liczba postów: 140

Odp: Administracja forum

Noo, to też jest prawdą. Może gdzieś wyjechał gdzie neta nie... anie ostatnio go na forum widziałem. [dblpt][slash]

Offline

#6 2008-07-11 21:34:26

Walezy
Użytkownik
Skąd: mam wiedzieć ?
Dołączył: 2008-04-25
Liczba postów: 1,015
WWW

Odp: Administracja forum

Niestety Tomek zanidbał też np:. darmowefora...


7715.gif

Offline

#7 2008-07-12 03:02:30

$Mario
Użytkownik
Skąd: Ruda Śląska
Dołączył: 2006-07-18
Liczba postów: 2,888
WWW

Odp: Administracja forum

Jakaś akcja Anty Administracja ?

Będziecie starsi (przypuszczam ze na razie dzieci niemających obowiązków) to zobaczycie ze dostanie sie do kompa i przysiedzenie nie jest taki ełatwe. Po prostu brak czasu.
Zresztą admin ma na pewno czas dla nas, już nie raz było ze na długi okres czasu nam go brakowało a potem przyszedł i powiadomił nas o nowościach.
Gdyby ktoś z Was wszedł np: raz na tydzień (myśle ze admin przegląda częściej) to jest pełno wiadomości do przeglądnięcia i ... mi by sie nie chciało wszystkiego czytać.

Offline

#8 2008-07-12 07:16:26

Zamerstary
Moderator ☻
Skąd: takie pomysły?
Dołączył: 2006-04-24
Liczba postów: 1,350

Odp: Administracja forum

Nie wiem czy powinienem mówić tutaj na forum i raczej nie powiem skoro Tomek nie powiedział, ale każdy w takiej sytuacji  też zepchnąłby serwis na bok [dblpt])


Bardzo duży brak czasu [dblpt][slash] w razie potrzeby proszę o kontakt gg lub e-mail

Offline

#9 2008-07-12 11:25:39

Seekleas
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2008-01-26
Liczba postów: 1,631

Odp: Administracja forum

@Mario

Ja nie jestem już małym dzieciaczkiem i też mam swoje obowiązki. Studiuję na dwóch kierunkach, mam kopę nauki, do tego dochodzi mnóstwo podstawowych rzeczy, które trzeba wykonywać codziennie, ale prowadzę forum dla studentów i znajdę codziennie czas, aby wejść na nie i sprawdzić wiadomości, nowe posty, itp. (A prowadzę więcej niż jedno forum). Jeżeli Tomek ma tyle obowiązków i nie może wejść na forum i odpowiedzieć na pytania to dlaczego nie mianuje kogoś innego na administratora, bądź też nie udzieli jasnych informacji jakiemuś moderatorowi lub napisze jakąś stosowną informację. Niby wszystko ma pisać w regulaminie, ale on jednoznaczny nie jest, można go różnie interpretować, a jak jest napisane w jednym z punktów i tak administrator ma najważniejszy głos w sprawie interpretacji. Dlatego jest to dla mnie dziwne, że Tomek ma aż taką olewkę (bo inaczej tego nie mogę nazwać). Ciężko czekać po kilka miesięcy na odpowiedź w sprawie istotnej - czyż nie?

Offline

#10 2008-07-12 19:55:38

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: Administracja forum

Do wszystkich którzy zamierzają mi jeszcze truć głowę tym wątkiem, nie wypowiem się tu. Koniec tematu (dla mnie) i dajta mi spokój O_o.


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#11 2008-07-12 20:08:27

Seekleas
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2008-01-26
Liczba postów: 1,631

Odp: Administracja forum

Bo najlepiej powiedzieć "dajcie mi spokój". Jesteś moderatorem, więc powinieneś mieć jakiś kontakt z Tomkiem. Powiedz mu jaka jest sytuacja, a nie uciekaj od tematu.

Offline

#12 2008-07-12 20:16:55

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: Administracja forum

Seekleas łaskawie myśl co piszesz. Kontakt z tomkiem moge utrzymywać albo i nie, modem jestem o tym wątku wiem, wypowiadać się nie chce bo nie mam tu zdania i tak zostanie, nie będę tego zmieniał dla Ciebie.
Skoro już 2 moderatorów się tu wypowiedziało, po co słowa trzeciego który jeszcze w dodatku nie chce nic mówić i nie ma czego? Dodam że mówie żeby mi już tego wątka nie pokazywać bo o nim wiem! W międzyczasie odezwała się do mnie kolejna osoba z zapytaniem "co o tym myślisz?" więc mówie, nic o tym nie myśle i się tu nie wypowiadam.


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#13 2008-07-12 20:21:17

Seekleas
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2008-01-26
Liczba postów: 1,631

Odp: Administracja forum

Mnie nie chodzi czy Ty wiesz o tym wątku, czy nie wiesz tylko chodzi w ogóle o kontakt z administracją i współpracę z nią bo widać, że Tomek to olewa. Mam nadzieję, że Wy moderatorzy i inni odpowiedzialni za to forum macie z nim kontakt i dacie mu jakieś info o tym, że są ważne informacje na forum, na które należałoby odpowiedzieć. Naprawdę nie spotkałem się jeszcze z forum, gdzie ciężko byłoby się dogadać z administracją.

Offline

#14 2008-07-13 09:28:06

$Mario
Użytkownik
Skąd: Ruda Śląska
Dołączył: 2006-07-18
Liczba postów: 2,888
WWW

Odp: Administracja forum

Czy Ty czytałeś to co napisał Zamerstary ?

PRZYPOMNĘ:

Zamerstary napisał/a:

Nie wiem czy powinienem mówić tutaj na forum i raczej nie powiem skoro Tomek nie powiedział, ale każdy w takiej sytuacji  też zepchnąłby serwis na bok [dblpt])

Więc raczej jest to ważna sprawa ! Coś innego niż szkoła itp !

Cierpliwości, w pośpiechu nic nie zdziałacie.

Offline

#15 2008-07-13 10:28:12

Seekleas
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2008-01-26
Liczba postów: 1,631

Odp: Administracja forum

Cierpliwości, w pośpiechu nic nie zdziałacie.

Sorry, od marca czekam na odpowiedź w jednym wątku. Rozumiem, że są bardzo różne sytuacje życiowe, ale skoro jego ostatni post pochodzi z 6 lipca to znaczy, że był na forum i miał czas odpowiedzieć na takie błahe sprawy. Dlatego ja naprawdę, ale to naprawdę nie rozumiem jego postępowania.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
victoryordead - tnaimpactwrestlingwg - missforum - rescueteambyjasiu - testowe124