Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2006-09-08 11:26:47

Shalimar
Użytkownik
Skąd: Sanctuary
Dołączył: 2006-08-22
Liczba postów: 65
WWW

kilka pomyslow

1) ukryj moja obecnosc na forum

czy bedzie taka opcja??

by mozna bylo w profilu zaznaczyc sobie zeby uzytkownicy nie widzieli ze siedze na forum?

2) dodatkowy avatar w rangach

chodzi o to by kazdy mial swoj avatar a dodatkowo byla tez mzlwosc dodania drugiego avatara w randze

3) odnosnik do zewnetrznego emblematu

w tej chwili avatar mozna dodac tylko z komputera. czy bedzie mozlwosc taka jaka jest na innych forach zeby zamiast avatara z kompa dac link do zewnetrznego obrazka?

4) masowa korespondencja

z tego co zauwazylam mozna wyslac wiadomosc do wszystkich zarejestrowanych.
przydalaby sie opcja by moc wyslac wiadomosc tylko do konkretnej grupy, np tylko do moderow

5) wiecej styli !

jest tylko kilka rodzajow styli, bo czesc z nich jest pratycznie identyczna (zmiena sie np tylko kolor czcionki odnosnikow) i tak naprawde ciezko znalezc styl ktory naprawde by sie podobal
nie potrafie robic styli, bo gdybym miala juz bym ich zrobila troche.
jezeli nie ma osoby ktora znalazla by czas na robiene styli to moze jaks program albo instrukcja jak sie robi style, bo czas mam i moglabym posiedziec nad tym ale nie mam pojecia jak to sie robi

w zwyklym edytorze html nie da rady


to narazie tyle


neo.jpg

Pomimo wszystkich zlych dni dojde tam... i wygram!!
- T'Shal

Offline

#2 2006-12-28 22:48:29

aha
Użytkownik
Dołączył: 2006-10-22
Liczba postów: 170
WWW

Odp: kilka pomyslow

Shalimar napisał/a:

3) odnosnik do zewnetrznego emblematu

w tej chwili avatar mozna dodac tylko z komputera. czy bedzie mozlwosc taka jaka jest na innych forach zeby zamiast avatara z kompa dac link do zewnetrznego obrazka?

Przyłączam się do pytania ;)


prozac3.gif 80x155sb5.png emotom-nie.png

Offline

#3 2006-12-29 17:06:12

Ania
Moderator
Dołączył: 2006-03-09
Liczba postów: 2,411

Odp: kilka pomyslow

Shalimar napisał/a:

1) ukryj moja obecnosc na forum

czy bedzie taka opcja??

Raczej nie będzie hideme bo modyfikacja trochę kłóci się z obecnie wgranymi, ale zobaczymy co da się zrobić [sred])

Shalimar napisał/a:

2) dodatkowy avatar w rangach

chodzi o to by kazdy mial swoj avatar a dodatkowo byla tez mzlwosc dodania drugiego avatara w randze

Dodatkowego avantara też raczej nie będzie [dblpt](

Shalimar napisał/a:

3) odnosnik do zewnetrznego emblematu

w tej chwili avatar mozna dodac tylko z komputera. czy bedzie mozlwosc taka jaka jest na innych forach zeby zamiast avatara z kompa dac link do zewnetrznego obrazka?

Bezpieczniejsze jest wysyłanie z komputera, ponieważ gdy odnośnik padnie, to obrazka nie będzie.

Shalimar napisał/a:

4) masowa korespondencja

z tego co zauwazylam mozna wyslac wiadomosc do wszystkich zarejestrowanych.
przydalaby sie opcja by moc wyslac wiadomosc tylko do konkretnej grupy, np tylko do moderow

Przydałaby się taka opcja, póki co nie widziałam takiego moda.

Shalimar napisał/a:

5) wiecej styli !

jest tylko kilka rodzajow styli, bo czesc z nich jest pratycznie identyczna (zmiena sie np tylko kolor czcionki odnosnikow) i tak naprawde ciezko znalezc styl ktory naprawde by sie podobal
nie potrafie robic styli, bo gdybym miala juz bym ich zrobila troche.
jezeli nie ma osoby ktora znalazla by czas na robiene styli to moze jaks program albo instrukcja jak sie robi style, bo czas mam i moglabym posiedziec nad tym ale nie mam pojecia jak to sie robi

w zwyklym edytorze html nie da rady

Chętnie wgramy więcej [dblpt]) wystarczy poszukać fajnych styli i podać linki [sred])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
republikaszwergi - insert-life - grandlife - iso - masseffect