Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2009-01-05 21:52:42

Fox
Użytkownik
Dołączył: 2008-12-26
Liczba postów: 4

Hack

Witam,
Nie wiem czy ten wątek powinienem umieścić akurat w tym dziale, jak coś to proszę o przeniesienie.
Otóż problem tkwi w tym ze forum moje i moich dwóch kolegów zostala wczoraj hacknięta .
Podejrzewamy ludzi z jednego forum
Tutaj mam dowody na to że to przez nich zostaliśmy hacknęci :
Dowód 1
Dowód 2

Nie wiem czy coś z tym zrobicie, ale jeżeli mozecie to przywróćcie naszą stronkę do "normalności" .
Proszę o to z powodu niedawno przeprowadzonej na forum aktualizacji, nad którą siedziałem kilka dni , i szkoda by było żeby teraz wszystko runęło.
Jeżeli się nie uda to rozumiem.

Jeżeli chodzi o sprawy kopiowanie to mamy ok. 6 userów(oprócz nas) którzy potwierdzą że te rzeczy były na naszym forum .

Proszę jakiegoś Admina/Moda żeby tutaj odpisał na to, proszę, aby forum powróciło .

Ostatnio edytowany przez Fox (2009-01-05 21:53:49)

Offline

#2 2009-01-05 22:29:57

michal12345
Użytkownik
Dołączył: 2007-08-27
Liczba postów: 989

Odp: Hack

Masz na forum bardzo nieudolne przekierowanie na ich forum [dblpt]) . Spróbuj naprawić forum wyłączając wszystko to gdzie można wstawić kod.


elektronek.pl  Elektronika dla początkujących.

Offline

#3 2009-01-05 23:08:25

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: Hack

Jak dla mnie to zwykły błąd/kłopoty serwera. Sam miałem to kilka razy, zazwyczaj trwało mniej niż minutę.


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#4 2009-01-05 23:25:39

tomek
Ojciec Dyrektor
Skąd: w nim ta moc?
Dołączył: 2006-02-16
Liczba postów: 4,041
WWW

Odp: Hack

Tak jak pisał michal12345 mieliście nieudolne przekierowanie na inną stronę wrzucone w ogłoszenie. Wystarczyło je wyłączyć za pomocą naprawiarki.


Darmowe forum - załóż własne forum za darmo!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
polandrpfivem - dasdadastest - justplay - greendragon - forumgenialy