Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2006-11-15 22:19:21

Karol
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-15
Liczba postów: 88

Forum o tematyce psychiatrycznej.

Jest to forum poświęconej pasjonującej mnie dziedzinie, jaką jest psychiatria. Jako lekarz na stażu podyplomowym chętnie wymienię się informacjami, spostrzeżeniami i opiniami z innymi adeptami sztuki medycznej, osobami zawodowo związanymi z psychiatrią, a także pasjonatami tej dziedziny. Szczególnie ulubionymi przeze mnie tematami są: zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, spektrum autyzmu, zespół Aspergera i zaburzenia tożsamości płciowej, ale każdy temat psychiatryczny jest przeze mnie mile widziany. Psychiatria jest dziedziną, w której nie można obejść się bez psychologii, socjologii, wiedzy z innych dziedzin medycyny, czasem prawa. Nierzadko przydatna jest znajomość filozofii, a nawet religii, w zależności o rodzaju problemu, z jakim zgłasza się pacjent. Na wszystkie te tematy warto porozmawiać właśnie tutaj. Społeczne postrzeganie lekarza psychiatry, a także pacjentów zgłaszających się z problemami psychiatrycznymi to również tematy godne uwagi. Podobnie pojęcie normy społecznej i zmienność norm zależna od czasu historycznego lub kultury.

Trudno poznać tajemnicę ludzkiej duszy, ale badanie ludzkiej psychiki bardzo nas do tego przybliża.

Zapraszam.

http://www.psychiatria.pun.pl/

Ostatnio edytowany przez Karol (2006-11-15 22:24:16)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
add-real - amazingnewlife-rpg - kurnik - opilcezwiozane - leszy