Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2007-01-16 13:45:36

kamil.pawelak
Użytkownik
Dołączył: 2007-01-16
Liczba postów: 5
WWW

Moje spostrzeżenia

moim zdaniem na forum brak lub nie działa:

- shoutboksa
- możliwości swobodnego oglądania profilu usera na jednej stronie
- rangi nie działają mimo włączonej opcji
- brak rang graficznych
- brak możliwości ograniczenia nowym userom pisania swobodnego postów zanim napiszą dajmy na to 3 zmoderowane posty
- brak info o dodatkowych komunikatorach, np. jabbber
- mimo zakazu oglądania profili dla niezarejestrowanych, oni nadal mogą je oglądać
- nie możność usuwania automatycznie wątków np. po 7 dniach w danym dziale (kosz)
- gdy usunę jakiś post, to licznik u usera w napisanych postach się nie zmienia na niższy

to na razie tyle moich uwag [sred])

Ostatnio edytowany przez kamil.pawelak (2007-01-16 14:32:46)

Offline

#2 2007-01-16 15:39:23

Zamerstary
Moderator ☻
Skąd: takie pomysły?
Dołączył: 2006-04-24
Liczba postów: 1,350

Odp: Moje spostrzeżenia

http://pun.pl/viewtopic.php?id=91    <----- odpowiedź na shoutboxa
możliwości swobodnego oglądania profilu usera na jednej stronie      <-----  przecież tak jest
rangi nie działają mimo włączonej opcji    <------ pełno o tym jest na forum [dblpt])
brak rang graficznych    <------   http://pun.pl/viewtopic.php?id=554    wszystko jest!
brak możliwości ograniczenia nowym userom pisania swobodnego postów zanim napiszą dajmy na to 3 zmoderowane posty     <------  to też już było tu gdzieś
- brak info o dodatkowych komunikatorach, np. jabbber     <-----   a nie wystarczą te podstawowe? (GG, Skype)
- mimo zakazu oglądania profili dla niezarejestrowanych, oni nadal mogą je oglądać     <-----   sprawdzałem i u mnie jest wszystko ok z tym [dblpt])
-nie możność usuwania automatycznie wątków np. po 7 dniach w danym dziale (kosz)   <-----   to jak coś to do Pomysłów
-gdy usunę jakiś post, to licznik u usera w napisanych postach się nie zmienia na niższy  <-----   to też już chyba było


P.S  używaj opcji SZUKAJ


Bardzo duży brak czasu [dblpt][slash] w razie potrzeby proszę o kontakt gg lub e-mail

Offline

#3 2007-01-17 18:16:47

kamil.pawelak
Użytkownik
Dołączył: 2007-01-16
Liczba postów: 5
WWW

Odp: Moje spostrzeżenia

możliwości swobodnego oglądania profilu usera na jednej stronie - chodzi mi o to, żeby było tak jak w phpbb [sred])
- brak info o dodatkowych komunikatorach, np. jabbber     <-----   a nie wystarczą te podstawowe? (GG, Skype) - niestety nie, linuksowcy tego nie używają raczej [sred])

- mimo zakazu oglądania profili dla niezarejestrowanych, oni nadal mogą je oglądać     <-----   sprawdzałem i u mnie jest wszystko ok z tym  - a mnie nie interesuje co jest u Ciebie tylko co jest u mnie [sred])

-nie możność usuwania automatycznie wątków np. po 7 dniach w danym dziale (kosz)   <-----   to jak coś to do Pomysłów - ok [sred])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
dux - mcsplgg - loadcity - 351324 - lodzkieforumsportowe